O nas

sala3_sl

Dom gościnny „Na Zapiecku” powstał wiosną 2013 z myślą o osobach i firmach, chcących zrealizować event na wysokim poziomie. W związku z tym obiekt nasz oprócz wyjątkowego wystroju został wyposażony w nowoczesną kuchnię, wydajną klimatyzację oraz rozbudowany system audiowizualny. Nasz dom gościnny zlokalizowany jest w południowej części Kamienia Pomorskiego przy ulicy Wolińskiej, na terenie Piekarni „Żelek”. Składa się on z dwóch sal dolnej – biesiadnej oraz górnej taneczno-konferencyjnej. Przed wejściem znajduje się ogródek letni oraz duży parking. Nasz dom gościnny jest w stanie realizować różnego typu spotkania oraz bankiety do łącznej liczny 120 osób.

 

Menu

Ważnym atutem naszego domu są wyśmienite potrawy, podawane w gustowny i elegancki sposób. Nad całością menu czuwa szef kuchni, posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego typu bankietów. Każda potrawa wychodząca spod jego rąk, to istne dzieło sztuki kulinarnej i wyjątkowe doznania wizualne. Istotnym elementem naszego menu jest ścisła współpraca z Ciastkarnią-Piekarnią „Żelek”, dzięki której ciasta oraz pieczywo, trafiające na stoły są zawsze świeże i przepyszne. Natomiast torty zachwycają kształtem oraz smakiem.

Zobacz nasze propozycje menu >>>

 

Komfort i Nowoczesność

Otwierając Dom Gościnny „Na zapiecku” właścicielom przyświecał cel, aby było to miejsce komfortowe i nowoczesne. W związku z tym obiekt został wyposażony w nowoczesną i wydajną klimatyzację, wygodne krzesła i stoły, przestronną szatnię, toalety zapewniające intymność oraz wiele innych rozwiązań. Warto tu zwrócić szczególną uwagę na podział domu na dwie sale: biesiadną oraz taneczną. Dzięki temu rozwiązaniu oraz specjalnemu sufitowi akustycznemu, nawet podczas najbardziej hucznej zabawy, można spokojnie prowadzić konwersację z dawno niewidzianymi znajomymi lub członkami rodziny.