Wesela

wedding

Dzień ślubu to najważniejszy moment w życiu przyszłych małżonków. Z tego względu przyszli nowożeńcy przykładają tyle starań, aby dzień ten wypadł perfekcyjnie. Jesteśmy tego w pełni świadomi, dlatego otwierając Dom Weselny „Na Zapiecku” stworzyliśmy kompletną ofertę weselną. Jesteśmy otwarci również na sugestie i postaramy się spełnić wszelkiego typu oczekiwania ze strony pary młodej oraz ich gości.

 

WYSTRÓJ I KOMFORT

Dom gościnny „Na Zapiecku” to dwie komfortowe sale (biesiadna i taneczna). Oba pomieszczenia posiadają wydajną klimatyzację. Są one również ciekawie i wyjątkowo urządzone. Dzięki temu Dom gościnny posiada wyjątkowy nastrój, który z pewnością doda dodatkowego prestiżu zorganizowanemu weselu.

 

MENU

Ważnym elementem każdego udanego wesela jest menu. Z myślą o tym przygotowaliśmy szeroki wachlarz wykwintnych i pięknie zaserwowanych dań. Każda potrawa to dzieło sztuki kulinarnej. Wiemy również, że na dzień ślubu często przyjeżdża rodzina z całej Polski jak również z zagranicy, w związku z tym jesteśmy gotowi na sugestie związane z potrawami regionalnymi. Naszą mocną stroną są także ciasta oraz pieczywo przygotowywane przez Ciastkarnię-Piekarnię „Żelek”.

 

POZOSTAŁE PLUSY OBIEKTU

Dom gościnny „Na zapiecku” posiada również ogródek letni, w którym można urządzić poprawiny na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu znajduje się także duży parking. Posiadamy również przestronny magazynek drużby oraz dwa pokoje z łazienką do dyspozycji gości. Ważnym atutem jest nowoczesna instalacja audio-wizualna, dzięki której można między innymi zorganizować pokaz filmu lub zdjąć z młodości nowożeńców itd.